Movies
Ratings
357
Talk to MeRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5