Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0