Titles you rated
Batman ForeverRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0