Movies
Ratings
78
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0