Movies
Ratings
21
ThorRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0