Titles you rated
An American CrimeRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.5