Movies
Ratings
52
ElysiumRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
WombRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 1.0