Movies
Ratings
84
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 2.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0