Movies
Ratings
184
BraveheartRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
...ingRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 1.0
TroyRated ★ 4.0