Titles you rated
Cry-BabyRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0