Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0