Titles you rated
The RockRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0