Series
Ratings
147
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- TKWRated ★ 5.0
- 14FRated ★ 5.0
- Byeoldari OesachinRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 2.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0