Movies
Ratings
219
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0