Movies
Ratings
266
MichelangeloRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
After LuciaRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5