Movies
Ratings
500
WhiplashRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5