Movies
Ratings
111
The Con ArtistsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
MulanRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
TedRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0