Titles you rated
HeroesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
JejoongwonRated ★ 0.5
General Hospital 2Rated ★ 2.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 1.5
The Three MusketeersRated ★ 2.0
Becoming a BillionaireRated ★ 2.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 1.0
Sweet BunsRated ★ 1.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 1.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 0.5
TemptationRated ★ 1.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.0