Movies
Ratings
946
The Devil's DealRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5- TarotRated ★ 2.0
- NoiseRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
365 Days: This DayRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0