Movies
Ratings
770
PolarRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
CloseRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5