Series
Ratings
29- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
StrangerRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5