Movies
Ratings
111
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.5