Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Outside the WireRated ★ 1.0
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
In SecretRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0