Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0