Movies
Ratings
340
TitanicRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0