Titles you rated
 Hi.5Rated ★ 4.5 Hi.5Rated ★ 4.5
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
 The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5 The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
 I Can SpeakRated ★ 4.0 I Can SpeakRated ★ 4.0
 GattacaRated ★ 5.0 GattacaRated ★ 5.0
 StokerRated ★ 3.5 StokerRated ★ 3.5
 Knives OutRated ★ 3.5 Knives OutRated ★ 3.5
 Farewell My ConcubineRated ★ 5.0 Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
 The WailingRated ★ 3.0 The WailingRated ★ 3.0
 The FabelmansRated ★ 4.0 The FabelmansRated ★ 4.0
 Anatomy of a FallRated ★ 4.5 Anatomy of a FallRated ★ 4.5
 The PactRated ★ 3.0 The PactRated ★ 3.0
 Mission: ImpossibleRated ★ 2.0 Mission: ImpossibleRated ★ 2.0
 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
 Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.0 Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.0
 Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0 Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 3.0 The Face ReaderRated ★ 3.0