Series
Ratings
19
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0