Titles you rated
Beautiful EscapeRated ★ 0.5
Nothing SeriousRated ★ 5.0
HatredRated ★ 5.0
Mai RatimaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Jacob's LadderRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Rigor MortisRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Blair WitchRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 4.5
The BabadookRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0