Movies
Ratings
75
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0