Movies
Ratings
1277
QueerRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The ConformistRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
Beating HeartsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Showing UpRated ★ 2.5
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5