Series
Ratings
339
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Komugi no Manpuku KiRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Back to SeventeenRated ★ 4.0
BOSS RIIZERated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.0