Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 1.5
RiddickRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0