Series
Ratings
26
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0