Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 0.5