Series
Ratings
15
High KickRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0