Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.5
The Devotion of Suspect XRated ★ 3.0
The YinYang MasterRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5