Titles you rated
Flourished PeonyRated ★ 4.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.0
BlossomRated ★ 4.0
Go Back LoverRated ★ 4.0
Fangs of FortuneRated ★ 5.0
The Best ThingRated ★ 4.5
Moonlight MystiqueRated ★ 4.0
Guardians of the DafengRated ★ 4.5
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
Mr. HonestyRated ★ 2.5
In BetweenRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
Dawn Amidst Hidden CloudsRated ★ 3.0
The Rise of NingRated ★ 4.0
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Princess AgentsRated ★ 4.0
The Legend of ShenLiRated ★ 4.5
The Tale of RoseRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0