Movies
Ratings
106
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Beast And The BeautyRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0