Series
Ratings
25
GourmetRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0