Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0- 슈퍼스타KRated ★ 2.5
 
K-pop Star Season 5Rated ★ 2.5
K-pop Star Season 4Rated ★ 2.5
Invincible Youth Season 1Rated ★ 2.5
K-pop StarRated ★ 2.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 2.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 2.0
We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 2.0
Big MouthRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
Good GirlRated ★ 2.5
Grey's Anatomy Season 19Rated ★ 3.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 3.0
May Food Bless You 2Rated ★ 3.0
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 3.0