Movies
Ratings
254
Sing StreetRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
DelicatessenRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0