Series
Ratings
69- Hair ShowRated ★ 2.5
Heartless CityRated ★ 3.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 2.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Guilty: The Woman Who Made a Pact with the DevilRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5