Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dr. Dolittle 2Rated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0