Series
Ratings
30
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0