Titles you rated
LooperRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0