Movies
Ratings
117
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 0.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 2.0
CrossingRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 1.5
Happiness for SaleRated ★ 0.5
GarfieldRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 0.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5