Movies
Ratings
283- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 2.5
High & Low The MovieRated ★ 2.0
Road to High & LowRated ★ 1.5
High & Low The Worst XRated ★ 1.0
MaborosiRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.5- Last Winter, We PartedRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
WhistleblowerRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.0
FriendRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 1.0