Movies
Ratings
460
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0