Titles you rated
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5