Movies
Ratings
218
OkjaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0